Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Oferta Pracy - Opiekunka Osób Starszych - do opieki senior w Badenweiler

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Opiekunka Osób Starszych - do opieki senior w Badenweiler

Miejsce pracy:
79410 Badenweiler
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
20.07.2018

Medcare24 Sp. zo. o. działa w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych.

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan Wolfgang mieszkający samotnie w domu jednorodzinnym w Badenweiler. Senior cierpi na parkinsona i inkontynencję. Dodatkowo pan ma problemy ze wzrokiem i nosi okulary. Pan porusza się przy chodziku . Zdarza sie ze pacjent wstaje w nocy. Senior kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, asekuracyjnie nosi wkładki. Obecnie uczestniczy w zajęciach z fizjoterapeutą oraz logopedą. Dodatkowo do zadań należą czynności domowe. Do dyspozycji pokój z osobną łazienką, TV oraz internet.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1300 Euro netto za miesiąc • Składki rentowo - emerytalne odprowadzane od średniej krajowej • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie (formularz A1, karta EKUZ) • Organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego • czynne prawo jazdy • doświadczenie w opiece • cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Kontakt:

    519-649-049 s.gaida@medcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum