Oferta Pracy - Opiekunka Osób Starszych - do opieki pan w 26409 Wittmund.

Opiekunka Osób Starszych - do opieki pan w 26409 Wittmund.

Miejsce pracy:
26409 Wittmund.
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
25.07.2018

Medcare24 Sp. zo. o. działa w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych.

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan Herman urodzony w 1939r.Pacjent mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym w 26409 Wittmund. Senior cierpi na zaburzenia rytmu serca, depresję oraz nadciśnienie. Jest osobą mobilną, samodzielnie się porusza, wykonuje higienę ciała oraz spożywa posiłki. Pacjent kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Zdarza się ze pacjent wstaje 2 razy w nocy, otrzymuje środki nasenne. Na miejscu internet oraz tv.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1500 Euro netto za miesiąc • Składki rentowo - emerytalne odprowadzane od średniej krajowej • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie (formularz A1, karta EKUZ) • Organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego • osoba niepaląca• czynne prawo jazdy • doświadczenie w opiece • cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych