Oferta Pracy - Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

Miejsce pracy:
Oberursel (61440)
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki spokojny Pan Karlheinz, który ma 84 lata, 184 cm wzrostu, waży 84 kg, mieszka samotnie. Choruje na słabość starczą, jest po udarze, niewydolność serca, początkową demencję. U podopiecznego występuje też częściowa inkontynencja-pieluchy, zdarza się że wstaje 1 raz w nocy. Pan Karlheinz jest spokojny, niekonfliktowy, porusza się ze wsparciem. Potrzebuje pomocy i wsparcia w codziennych czynnościach.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1100 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od kwoty 4 tyś. zł, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora. Dla opiekuna jest przeznaczony osobny pokój z dostępem do Internetu.
Wymagania:
    komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;można palić na zewnątrz
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies