Oferta Pracy - Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

Miejsce pracy:
Niemcy
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
Od zaraz

Medcare24 Sp. zo. o. działa w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego nasi pracownicy traktowani są przez nas po partnersku i mają możliwość dalszego rozwoju zawodowego i współuczestniczenia w procesach decyzyjnych w naszej firmie.

Opis Stanowiska:
    Sprawowanie opieki nad podopiecznymi poprzez wsparcie w codzinnych czynnościach , mycie i ubieranie, przygotowywanie posiłków, spędzanie razem wolnego czasu, podawanie lekarstw, robienie zakupów, w niektórych przypadkach asystowanie podopiecznemu w wizytach lekarskich,proste prace domowe.
Oferujemy:
    legalne zatrudnienie (opłacane wszystkie składki ZUS), atrakcyjne zarobki ustalane indywidualnie z każdą zatrudnianą opiekunką / opiekunem, możliwość nawiązania stałej współpracy, wyjazd na 4, 6 lub 8 tygodni, sprawdzone miejsca pracy, wsparcie i pomoc ze strony pracowników i koordynatora.
Wymagania:
    Doświadczenie w opiece nad osoba starszą i/lub niepełnosprawną. Mile widziane referencje, Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
Kontakt:

    Firma Medcare24 Sp. z o.o. Adres: ul. Al. Solidarnosci 115/2 00-140 Warszawa woj. mazowieckie NIP : 525 259 49 93

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies