Oferta Pracy - Opiekunka Osób Starszych -praca u samotnej seniorki w 34246 Vellmar

Opiekunka Osób Starszych -praca u samotnej seniorki w 34246 Vellmar

Miejsce pracy:
34246 Vellmar
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
21.07.2018

Medcare24 Sp. zo. o. działa w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych.

Opis Stanowiska:
    Do opieki samotnie mieszkająca starsza pani, chorująca na słabość starczą i cukrzycę insulino-zależną. U pacjentki występuje także początkująca demencja; jest po przebytym udarze. Mimo to seniorka porusza się głównie samodzielnie. Do dyspozycji ma laskę, wózek inwalidzki oraz lift po schodach. Pani potrzebuje pomocy w kąpieli oraz czynnościach domowych.
Oferujemy:
    Kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, ubezpieczenie społeczne na terenie kraju i Niemiec oraz organizację podróży. Na każdym etapie współpracy oferujemy wsparcia pracowników i koordynatora.
Wymagania:
    Poszukiwana osoba z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w sprawowaniu opieki. Szukamy osoby z empatią i cierpliwością w stosunku do osób starszych.