Oferta Pracy - Opiekunka Osób Starszych - do opieki pan mieszkający z żoną -1450 Euro

Opiekunka Osób Starszych - do opieki pan mieszkający z żoną -1450 Euro

Miejsce pracy:
28832 Achim
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.08.2018

Medcare24 Sp. zo. o. działa w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych.

Opis Stanowiska:
    Pan Martin ma 80 lat, 170 cm wzrostu i waży 70 kg. Senior mieszka z żoną, która nie jest do opieki. Babcia jest osobą niezwykle miłą, we wszystkim pomaga. Dziadek natomiast jest osobą niezwykle spokojną. Ponadto choruje na demencję, alzheimera, inkontynencję i parkinsona. Porusza się ze wsparciem. Potrzebuje pomocy przy kąpieli, higienie ciała, ubieraniu/rozbieraniu i jedzeniu/piciu. Do dyspozycji jest dźwignia na schody
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1450 Euro netto za miesiąc • Składki rentowo - emerytalne odprowadzane od średniej krajowej • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie (formularz A1, karta EKUZ) • Organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego • osoba niepaląca • doświadczenie w opiece • cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych