Oferta Pracy - Do opieki samotna seniorka w okolicy Kassel - 1250 E + 200 E bonusu!!

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki samotna seniorka w okolicy Kassel - 1250 E + 200 E bonusu!!

Miejsce pracy:
34434 Borgentreich
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
09.07.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Miejscowość: 34434 Borgentreich Podopieczna: Kobieta, 85 lat Termin: 09.07.2018 Długość zlecenia: 8 tygodni z możliwością przedłużenia Wynagrodzenie : 1250 Euro + 200 Euro ekstra! Do opieki pani Maria mieszkająca w domu wielorodzinnym w wiosce niedaleko Kassel. Pacjentka cierpi na początkową demencję, Parkinsona, ma także problemy ze słuchem oraz ze wzrokiem. Porusza się głównie przy pomocy chodzika. Seniorka samodzielnie się myję, wymaga jedynie nadzoru w kąpieli. Obecnie seniorka uczęszcza w zajęciach z fizjoterapeutą. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst do rozdzielania leków. Do niedawna pacjentka mieszkała z mężem, który obecnie jest w stanie agonalnym w szpitalu. Na miejscu jest internet i TV.
Oferujemy:
    • Legalne zatrudnienie w oparciu na umowę zlecenia • Komplet składek społecznych • Terminowość wypłat • Organizację podróży • Wsparcie pracowników i koordynatora
Wymagania:
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie w sprawowaniu opieki • Czynne prawo jazdy
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies