Oferta Pracy - Do opieki mobilne małżeństwo w Ratingen - 01.07.2018

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki mobilne małżeństwo w Ratingen - 01.07.2018

Miejsce pracy:
40882 Ratingen
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.07.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki 89-letnia pani chorująca na depresję, nadciśnienie i osteoporozę. Pani ma także częściową inkontynencję, asekuracyjnie nosi wkładki. Pani porusza się przy rollatorze , wymaga pomocy w kąpieli. Mimo to jest osobą samodzielną. Pani mieszka z małżonkiem, który choruje na cukrzycę. Pan jest osobą mobilną. Senior kontroluje potrzeby fizjologiczne. Sytuacja mieszkaniowa dom jednorodzinny w centrum miasta , dla opiekunki pokój z osobną łazienką, TV oraz internet. Sklep oddalony o 15 min.
Oferujemy:
    - wynagrodzenie 1400 Euro netto / m-c - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia - terminowość wypłat - organizację podróży - wsparcie pracowników i koordynatorów
Wymagania:
    - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w sprawowaniu opieki - empatia i cierpliwość do osób starszych
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies