Oferta Pracy - Do opieki samotna seniorka - 1400 Euro + bonus wakacyjny

Do opieki samotna seniorka - 1400 Euro + bonus wakacyjny

Miejsce pracy:
66127 Saarbruecken
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.07.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki Pani Ida, mieszkająca samotnie. Seniorka porusza się przy balkoniku i ma cewnik. 2 razy w tygodniu przychodzi Caritas do pomocy w higienie. Czasem zdarza się że seniorka wstanie w nocy. W weekendy seniorkę odwiedza syn.
Oferujemy:
    - wynagrodzenie 1400 Euro/ m-c + dodatek wakacyjny 300 zł - terminowość wypłat - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia - organizację podróży - wsparcie pracowników i koordynatorów.
Wymagania:
    Poszukiwana osoba niepaląca, z dobrą znajomością języka niemieckiego.