Oferta Pracy - do opieki samotna seniorka w okolicach Kassel 1200+ bonus

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

do opieki samotna seniorka w okolicach Kassel 1200+ bonus

Miejsce pracy:
34260 Kaufungen
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
29.06.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pani chorująca na osteoporozę, parkinsona i początkową demencją. Pani ma problemy z poruszaniem się i choruje na inkontynencję. Pacjentka porusza się o rollatorze lub o lasce. Seniorka asekuracyjnie nosi wkładki. Pacjentka wymaga pomocy w kąpieli, ubieraniu i czynnościach domowych. Sklepy 30 min od domu, na miejscu jest internet.
Oferujemy:
    - wynagrodzenie 1200 Euro m-c + 300 zł dodatku wakacyjnego - terminowość wypłat - legalne zatrudnienie - organizację podróży - wsparcie pracowników i koordynatorów.
Wymagania:
    - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w sprawowaniu opieki - mile widziana znajomość języka włoskiego ( min. podstawy)
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies