Oferta Pracy - Do opieki pani Luiza w Marsberg-Beringhausen

Do opieki pani Luiza w Marsberg-Beringhausen

Miejsce pracy:
34431 Marsberg-Beringhausen
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
04.07.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Pani Luiza ma 79 lat, 160 cm wzrostu i waży 60 kg. Seniorka choruje na demencję, inkontynencję oraz słabość starczą. Porusza się ze wsparciem, przy pomocy wózka inwalidzkiego oraz balkonika. Nie ma problemów ze spaniem, przesypia całe noce. Pani potrzebuje pomocy przy kąpaniu, pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu. Do dyspozycji jest specjalistyczne łózko, dźwignia do wanny, krzesło toaleta oraz krzesło pod prysznic.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1250 Euro netto za miesiąc + 300 zł premii wakacyjnej • Składki rentowo - emerytalne odprowadzane od średniej krajowej • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie (formularz A1, karta EKUZ) • Organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    • komunikacyjna znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece • cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych