Oferta Pracy - Do opieki pan w Hamburgu - 01.05.2018

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki pan w Hamburgu - 01.05.2018

Miejsce pracy:
22159 Hamburg
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.05.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan Rolf urodzony w 1941r. Senior cierpi na parkinsona, inkontynencję oraz ma problemy z ciśnieniem. Pacjent jest osobą leżącą. Wymagana jest pomoc w transferze - 70 kg. Pacjent potrzebuje wsparcia w higienie ciała, ubieraniu i jedzeniu. Do czynności opiekunki należą także czynności domowe.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1250 euro na rękę /miesiąc + 140 euro dodatku za majówkę • Odprowadzamy składki rentowo - emerytalne od średniej krajowej • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie • Zapewniamy organizację wyjazdu i powrotu oraz opiekę koordynatora.
Wymagania:
    - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w sprawowaniu opieki nad seniorami - komunikatywność i empatia
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies