Oferta Pracy - Do opieki seniorka w okolicy Frankfurtu - 24.04.2018

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki seniorka w okolicy Frankfurtu - 24.04.2018

Miejsce pracy:
Friedrichsdorf
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
24.04.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pani Anneliese mieszkająca w domu jednorodzinnym w miejscowośći Friedrichsdorf - 20 km od Frankfurtu. Pacjentka jest po przebytym udarze i porusza się głównie w wózku inwalidzkim. Wymagana jest pomoc w transferze 70 kg, seniorka aktywnie pomaga. Pacjentka wymaga pomocy w ubieraniu, myciu ( raz w tygodniu pomoc w prysznicu ), zmienię pieluchomajtek itd. Dodatkowo czynności domowe.
Oferujemy:
    - Wynagrodzenie: 1200 Euro netto za miesiąc - Składki rentowo - emerytalne odprowadzane od średniej krajowej - Ubezpieczenie - Legalne zatrudnienie (formularz A1, karta EKUZ) - Organizację wyjazdu i powrotu - Opiekę koordynatora
Wymagania:
    - podstawowa+ / komunikatywna znajomość nieniemieckiego - doświadczenie w opiece - cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies