Oferta Pracy - Do opieki senior w Karlsruhe

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki senior w Karlsruhe

Miejsce pracy:
Karlsruhe
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
27.01.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan Heinz. Senior mieszka z żoną, cierpi na słabość starczą oraz reumatyzm. Dodatkowo występuje u pana jaskra i początkująca demencja. Pacjent porusza się przy balkoniku, obecnie uczęszcza w zajęciach z fizjoterapeutą. Senior potrafi samodzielnie się umyć, nosi asekuracyjnie pampersy. Noce przesypia, sporadycznie może się zdarzyć że pan obudzi się 1 raz. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi w codziennych czynnościach, w czynnościach domowych pomaga żona oraz córka, która mieszka w oddzielnym gospodarstwie. Do dyspozycji opiekunki : internet.
Oferujemy:
    - wynagrodzenie 1200 Euro netto - legalną pracę - organizację podróży - terminowość wypłat - wsparcie koordynatora.
Wymagania:
    - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w sprawowaniu opieki - cierpliwość i empatia do osób chorych
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies