Oferta Pracy - Opieka nad starszym panem - 31.01.2018

Opieka nad starszym panem - 31.01.2018

Miejsce pracy:
38108 Braunschweig
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
31.01.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Pan Karl ma 88 lat, 178 cm wzrostu i waży 85 kg. Senior choruje na astmę, demencję, depresję i słabość starczą. Pan nie ma żadnych problemów ze spaniem, kontroluje wszystkie swoje potrzeby fizjologiczne. Porusza się ze wsparciem. Potrzebuje pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz przy codziennych czynnościach.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1300 euro na rękę /miesiąc • Składki rentowo - emerytalne odprowadzane od średniej krajowej • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie (formularz A1, karta EKUZ) • Organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego • prawo jazdy • osoba niepaląca • doświadczenie w opiece • cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych