Oferta Pracy - Do opieki pan doktor w Berlinie - 01.02.2018

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki pan doktor w Berlinie - 01.02.2018

Miejsce pracy:
14055 Berlin
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.02.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan doktor mieszkający samotnie w domu jednorodzinnym w centrum miasta w Berlinie. Pacjent ma 98 lat, 175 cm wzrostu i 65 kg wagi. Cierpi na słabość starczą, zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie tętnicze. Dodatkowo jest po przebytym zawale i ma przepuklinę pachwinową. Senior z racji na wiek słabo słyszy. Mimo to, potrafi się samodzielnie poruszać, wymaga jedynie lekkiego wsparcia. Na miejscu jest balkonik, wózek inwalidzki, krzesło toaleta. Pacjent wymaga pomocy w kąpieli, nosi pampersy. Nie występują u seniora żadne problemy z przesypianiem nocy. Do pana doktora przychodzi fizjoterapeuta. Pan opisywany jest jako osoba miła i spokojna, chętnie prowadzi rozmowy. Do czynności opiekunki należy także dbanie o porządek w domu. Na miejscu jest internet, własna łazienka dla opiekunki, zakupy do 15 min pieszo. Senior ma pieska którego należy wyprowadzać na smyczy.
Oferujemy:
    • wynagrodzenie ustalane indywidualnie z opiekunką • Legalne zatrudnienie • Terminowość wypłat • Ubezpieczenie na terenie Niemiec i Polski • Organizację podróży • Wsparcie pracowników i koordynatorów
Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w sprawowaniu opieki, • cierpliwość i empatia dla starszym osób
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies