Oferta Pracy - Do opieki senior w Bremen - 03.01.2018

Do opieki senior w Bremen - 03.01.2018

Miejsce pracy:
28307 Bremen
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o
Termin:
03.01.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Pan Werner ma 91 lat, waży 70 kg. Senior choruje na zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, nadciśnienie i słabość starczą. Na stałe ma założony cewnik. Porusza się ze wsparciem przy pomocy balkonika i wózka inwalidzkiego. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, kąpieli, ubieraniu, jedzeniu. Pan mieszka w domku jednorodzinnym z żoną, która nie jest do opieki. Opiekunce przysługuje 1 dzień wolny oraz 8 h w drugim dniu w ciągu tygodnia.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1450 euro na rękę /miesiąc • Składki rentowo - emerytalne odprowadzane od średniej krajowej • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie (formularz A1, karta EKUZ) • Organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego • prawo jazdy • doświadczenie w opiece • cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Kontakt:

    519-649-049 , s.gaida@medcare24.pl