Oferta Pracy - Do opieki pani w Delmenhorst - oferta na styczeń!

Do opieki pani w Delmenhorst - oferta na styczeń!

Miejsce pracy:
Delmenhorst
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
27.01.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Pani Elfriede ma 92 lata, waży 55 kg. Seniorka choruje na inkontynencję i słabość starczą. Porusza się ze wsparciem, przy pomocy balkonika. Potrzebuje pomocy przy transferze, kąpieli, pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu i jedzeniu/piciu. Do dyspozycji jest specjalistyczne łóżko. Opiekunce ponadto przysługuje 1 cały dzień wolny w tygodniu.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 1250 euro na rękę /miesiąc • Odprowadzamy składki rentowo - emerytalne od 4 tysięcy złotych • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie • Zapewniamy organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego •osoba niepaląca • doświadczenie w opiece • cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych