Oferta Pracy - Opieka nad panem ze Schweinfurtu

Opieka nad panem ze Schweinfurtu

Miejsce pracy:
Schweinfurt
Firma:
Private care 24 Sp. z o.o.
Termin:
połowa maja 2013

Private Care 24 Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w poszukiwaniu osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki seniora przede wszystkim w Niemczech

Opis Stanowiska:
    Pan ze Schweinfurt potrzebuje opieki na okres późnowiosenny. Podopieczny ma problemy z poruszaniem się, cierpi na chorobę Alzheimera oraz demencję. Pan wymaga wsparcia w następujących aspektach opieki: należy pomóc mu w ubieraniu się / rozbieraniu, a także przy toalecie ciała, załatwianiu potrzeb fizjologicznych, przygotowaniu i spożyciu posiłku. Senior mieszka z żoną nie wymagającym opieki. Pan mieszka w miasteczku, w domu jednorodzinnym. Pan ceni sobie wspólne rozmowy, spacery, lubi malarstwo i muzykę klasyczną.
Oferujemy:
    legalne zatrudnienie (ZUS, formularz A1) dojazd do klienta zakwaterowanie w domu podopiecznego ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę zdrowotną ubezpieczenie od szkód rzeczowych i osobowych ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zarobki od 900 do 1200 Euro netto w skali miesiąca
Wymagania:
    W celu lepszej komunikacji ważne, by opiekun miał opanowany język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się. Jako że pan nie znosi zapachu dymu papierosowego, osoba podejmująca się opieki powinna być osobą niepalącą. Do obowiązków opiekuna, poza sprawowaniem opieki, należeć będzie także prowadzenie domu (opiekun zobowiązany jest do przygotowywania posiłków dla podopiecznego, jego żony i dla siebie). Możliwe 2-3 krotne wstawanie w nocy i doprowadzanie pana do toalety. Opiekunka powinna wykazywać się dużą cierpliwością i przyjaznym nastawieniem.

    Private Care24 Sp.z o.o. Toruń, ul. Grudziądzka 107 Tel.: +48 56 668 95 00 Fax: +48 56 668 95 01 e-mail: rekrutacja@privatecare24.pl www.privatecare24.pl