Oferta Pracy - Praca dla opiekunki 87letniej Pani w Oelde

Praca dla opiekunki 87letniej Pani w Oelde

Miejsce pracy:
Oelde
Firma:
InterKadra sp. z o.o
Termin:
10 maja 3013

InterKadra jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego.

Opis Stanowiska:
    Podopieczna porusza się z balkonikiem, ma problemy z koordynacją i niedowidzi. Praca dla niej polegałaby na dotrzymywaniu towarzystwa, pomoc w prostych pracach domowych (gotowanie, sprzątanie), oraz podstawowa opieka pielęgnacyjna i troska o jej dobre samopoczucie.
Oferujemy:
    Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie do 1200 euro, zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki, zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.
Wymagania:
    Opiekun gotowy podjąć opiekę nad seniorką, powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mieć przyjazne usposobienie i cierpliwość. Mile widziane będzie także doświadczenie w opiece nad starszymi osobami oraz prawo jazdy kat. B.

    Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego InterKadra Sp. z o.o. ul. Wielicka 50 30-552 Kraków altenpflege@interkadra.pl www.opiekunki.interkadra.pl www.interkadra.pl