Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Oferta Pracy - Oferta do mobilnego pana - 01.08.2017 - zastępstwo

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Oferta do mobilnego pana - 01.08.2017 - zastępstwo

Miejsce pracy:
38108 Braunschweig
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.08.2017

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan urodzony w 1930r. Senior choruje na astmę, demencję oraz słabość starczą. Dodatkowo jest on osobą depresyjną. Podopieczny porusza się przy wsparciu, samodzielnie się ubiera i myje. Pacjent kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Wymaga natomiast pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
Oferujemy:
    • Wynagrodzenie 1200 Euro netto / os. • Składki emerytalno-rentowe odprowadzane od 4 tys zł • Legalną pracę • Wsparcie pracowników • Organizację podróży
Wymagania:
    • Dobra znajomość języka niemieckiego • Osoba niepaląca • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą • Czynne prawo jazdy
Kontakt:

    519-649-049 s.gaida@medcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum