Oferta Pracy - dwie seniorki w miejscowości Lengede - 14.06.2017

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

dwie seniorki w miejscowości Lengede - 14.06.2017

Miejsce pracy:
38268 Lengede
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
14.06.2017

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1600 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki Pani Erika w wieku 90 lat. Seniorka choruje na słabość starczą i parkinsona. Mimo to jest osobą dosyć mobilną, porusza się samodzielnie przy pomocy balkonika. Na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorka samodzielnie się kąpie i wykonuje higienę ciała, należy ją monitorować. Kobieta kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, asekuracyjnie nosi wkładki. Codziennie przychodzi do pani Pflegedienst, do zakładania rajstop uciskowych. Druga seniorka jest po przebytym udarze, w skutek którego porusza się na wózku inwalidzkim. Kobieta potrzebuje pomocy w czynnościach higienicznych, ubieraniu i kąpielach. Sytuacja mieszkaniowa: dom jednorodzinny , zakupy do 30 min pieszo. Duże zakupy przejmuje rodzina. Na miejscu jest internet.
Oferujemy:
    •Wynagrodzenie 1250 Euro netto za miesiąc, • Odprowadzamy składki rentowo - emerytalne od 4 tysięcy złotych • Ubezpieczenie • Legalne zatrudnienie • Zapewniamy organizację wyjazdu i powrotu • Opiekę koordynatora
Wymagania:
    •komunikatywna znajomość języka niemieckiego,• doświadczenie w opiece nad seniorami, • cierpliwość i wyrozumiałość do osób starszych
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies