Oferta Pracy - Do opieki Pani Hedwig - 1000 E - 55758 Sensweiler

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki Pani Hedwig - 1000 E - 55758 Sensweiler

Miejsce pracy:
55758 Sensweiler
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
25-06-2017

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki podopieczna - 72lata, 166 cm, 80 kg - chorująca na demencję i inkontynencję. Pani ma cewnik. Dodatkowo podopieczna ma problemy z poruszaniem się, siedzi na wózku i wymagany jest transfer. Seniorka potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu, higienie i czynnościach domowych. Je samodzielnie. Podopieczna posiada kotka.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1000 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od kwoty 4 tyś. zł, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora.
Wymagania:
    podstawowa znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych, opiekunka może palić na dworze.
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies