Oferta Pracy - Poszukiwana młoda opiekunka z językiem angielskim - 19/06/2017

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Poszukiwana młoda opiekunka z językiem angielskim - 19/06/2017

Miejsce pracy:
47799 Krefeld
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:
19/06/2017

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1600 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki Pan Tahtaci urodzony w 1988, ma 178 cm wzrostu, waży 75 kg. Pan od dziecka jest niepełnosprawny fizycznie. Psychicznie jest z nim wszystko w porządku. Ma 3 stopień niepełnosprawności. Potrzebuje pomocy przy poruszaniu się i ubieraniu. Je i pije samodzielnie. Mieszka w mieszkaniu, nie posiada zwierząt. Do pomocy przychodzi pielęgniarka. Poszukiwana opiekunka z podstawową znajomością niemieckiego i komunikatywną angielskiego.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 750 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora; do dyspozycji opiekunki jest również Internet.
Wymagania:
    znajmość języka angielskiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
Kontakt:

    biuro@medcare24.pl, tel: 519-649-047. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej www.medcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies