Oferta Pracy - Niepalaca opiekunka do seniorki - 1200€ - 31/05/2017

Niepalaca opiekunka do seniorki - 1200€ - 31/05/2017

Miejsce pracy:
14532 Kleinmachnow
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:
31/05/2017

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki Pani Erika urodzona w 1922 roku, ma 150 cm i waży 48 kg. Seniorka cierpi na początkową demencję, częściową inkontynencję i parkinsona, ma cukrzycę. Potrzebuje pomocy przy kąpieli i ubieraniu. Zdarza jej się wstawać w nocy, ma 3 stopień niepełnosprawności. Do dyspozycji są środki pomocnicze: wózek inwalidzki, balkonik, specjalistyczne łózko, krzesło toaleta, materac przciwodleżynowy. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym, posiada kota. Poszukujemy opiekunki niepalącej. Prawo jazdy nie jest wymagane.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1200 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora; do dyspozycji opiekunki jest również Internet.
Wymagania:
    dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

    biuro@medcare24.pl, tel: 519-649-047. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej www.medcare24.pl