Oferta Pracy - 21/04/2017 - 32457 Porta Westfalica

21/04/2017 - 32457 Porta Westfalica

Miejsce pracy:
32457 Porta Westfalica
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:
21/04/2017

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki Pani Margot urodzona w 1930 roku, ma 162 cm wzrostu i waży 65 kg. Seniorka jest po usunięciu piersi (miała raka), cierpi na schorzenia starcze, jest cukrzykiem insulinozależnym. Pani Margot porusza się ze wsparciem. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, balkonik, dźwignia do wanny, krzesło toaleta. Potrzebuje pomocy przy kąpieli i ubieraniu. Ma częściową inkontynencję (nosi wkładki). Ma pierwszy stopień niepełnosprawności, nie wstaje w nocy. Przychodzi pielęgniarka i podaje zastrzyki. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym, nie posiada zwierząt. Większe zakupy robi córka, ale w razie gdyby czegoś zabrakło sklep jest 10 minut spacerkiem od miejsca zamieszkania. Poszukiwana opiekunka niepalaca, prawo jazdy nie jest wymagane.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1100 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora; do dyspozycji opiekunki jest również Internet.
Wymagania:
    komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

    biuro@medcare24.pl, tel: 519-649-047. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej www.medcare24.pl