Oferta Pracy - Opieka/Niemcy-wyjazd do Hannoveru od 14.04 do 20.05!

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Opieka/Niemcy-wyjazd do Hannoveru od 14.04 do 20.05!

Miejsce pracy:
Hannover
Firma:
Professional Care 24
Termin:
od 14.04

Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277

Opis Stanowiska:
    Nr oferty: 241/2016 Miejsce pracy: 30657 Hannover Firma: Professional Care sp. z o.o. Termin: od 14 kwietnia do 20 maja Pani 90 lat-161 cm-88 kg. Pani Marianne jest bardzo towarzyską osobą. Choruje na demencję. Ma problemy z poruszaniem się, które są uwarunkowane podeszłym wiekiem. Ze względu na inkontynencję konieczna jest zmiana pampersów. Potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Mieszka z mężem, którego należy włączać w obowiązki domowe. Do dyspozycji opiekunki dostępny jest balkonik, wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne. Pani mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój z własną łazienką, TV, Internetem oraz możliwością telefonowania do Polski.
Oferujemy:
    Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 950 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4252 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Wymagania:
    Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Czynne prawo jazdy. Brak nałogów.
Kontakt:

    Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 512 897 991, 512 897 967 lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies