Oferta Pracy - Pan Ralf szuka Opiekunki - wyjazd na 6 tygodni

Pan Ralf szuka Opiekunki - wyjazd na 6 tygodni

Miejsce pracy:
okolice Siegen
Firma:
InterKadra
Termin:
30.03.2017

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Opiekunka Osób Starszych.

Opis Stanowiska:
    Do opieki 85-letni Pan Ralf, cierpiący na Parkinsona. Senior wymaga troski, opieki, cierpliwości, podawania leków, karmienia, pomocy przy codziennych czynnościach. Do obowiązków należą również takie prace domowe jak gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Wyjazd na 6 tygodni. Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym
Oferujemy:
    • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1, Karta EKUZ), • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4000 zł brutto!), • podpisanie jednej czytelnej umowy, • dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, • pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • pokrycie kosztów podróży w obie strony, • opiekę i wsparcie naszego zespołu
Wymagania:
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • dobry stan zdrowia • mile widziane referencje

    Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę wysyłając swoje dane kontaktowe (imię oraz numer telefonu) na adres opiekunki@interkadra.pl w temacie wiadomości podając tytuł ogłoszenia. Więcej ofert pracy znajdą Państwo na stronie www.opiekunki.interkadra.pl

    Wypełnij formularz >>