Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Oferta Pracy - Opieka nad siostrami w Dachau od zaraz!

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Opieka nad siostrami w Dachau od zaraz!

Miejsce pracy:
Dachau
Firma:
Professional Care 24
Termin:
od zaraz

Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277

Opis Stanowiska:
    Do opieki dwie siostry: Pani Erika 86 lat-160 cm-104 kg. Podopieczna jest osobą spokojną. Porusza się głównie przy balkoniku. Choruje na początkującą demencję, niewydolność serca oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Ma zakładane pampersy, ze względu na częściową inkontynencję. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Do dyspozycji dostępny jest balkonik, wózek inwalidzki, podwyższenie toaletowe, krzesło toaletowe, krzesło prysznicowe, łóżko pielęgnacyjne. Pani Gertrud 86 lat-160 cm-90kg. Podopieczna choruje na demencję i niewydolność serca. Ma poważne problemy ze słuchem oraz inkontynencję. Cierpi na bóle w nogach i stopach na skutek artrozy i artretyzmu. Potrzebuje pomocy w transferze, ubieraniu, myciu, higienie. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Panie mieszkają w domu wielorodzinnym. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój z własną łazienką, TV oraz Internetem.
Oferujemy:
    Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4252 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Wymagania:
    Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Bardzo dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Mile widziana osoba niepaląca.
Kontakt:

    Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 512 897 991, 534 934 134 lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum