Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Oferta Pracy - Do opieki 89-letnia Seniorka

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Do opieki 89-letnia Seniorka

Miejsce pracy:
Darmstadt
Firma:
InterKadra
Termin:
25.01.2017

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Opiekunka Osób Starszych.

Opis Stanowiska:
    Opieka nad 89-letnią Seniorką mającą problemy z poruszaniem się. Seniorka wymaga troski, opieki, podawania leków, karmienia, pomocy przy codziennych czynnościach. Do obowiązków należą również takie prace domowe jak gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Wyjazd na 8 tygodni. Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym, internet
Oferujemy:
    • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1, Karta EKUZ), • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4000 zł brutto!), • podpisanie jednej czytelnej umowy, • dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, • pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • pokrycie kosztów podróży w obie strony, • opiekę i wsparcie naszego zespołu
Wymagania:
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • dobry stan zdrowia • mile widziane referencje
Kontakt:

    Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę wysyłając swoje dane kontaktowe (imię oraz numer telefonu) na adres opiekunki@interkadra.pl w temacie wiadomości podając tytuł ogłoszenia. Więcej ofert pracy znajdą Państwo na stronie www.opiekunki.interkadra.pl

    Wypełnij formularz >>

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum