Oferta Pracy - Do opieki mobilna seniorka z alzheimerem

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki mobilna seniorka z alzheimerem

Miejsce pracy:
31840 Hessisch Oldendorf
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:
12/12/2016

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki Pani Hildegard urodzona w 1933 roku, ma 171 cm wzrostu i waży 75 kg. Seniorka cierpi na alzheimera. Mieszka w Hessisch Oldendorf, jest to dom wielorodzinny na wsi. Mieszka z synem, synową i wnuczką. Pani Hildegard żyje w przeszłości, rozpoznaje jeszcze rodzinę, nie ma tendencji do uciekania. jest mobilna nie ma problemów z poruszaniem, pod prysznicem trzeba ją podtrzymywać i monitorować. Myje się sama. Śpi od 21:30 do 9:00 1 raz w nocy wstaje do toalety, ale nie potrzebuje pomocy. Bardzo lubi robótki ręczne, szydełkowanie. 1-2 razy na dzień chodzi na cmentarz. seniorkę trzeba przypilnować żeby zażywała leki. Z charakteru jest otwarta, zapomina się. Co 2 tygodnie przychodzi sprzątaczka. Obowiązki domowe: gotowanie zakupy, zmywanie, pranie , prasowanie, jest kot trzeba go karmić, obok domu znajduje się piekarnia, większe zakupy można komuś zlecić. Do dyspozycji opiekunki jest: pokój z internetem i balkonem, vw golf (skrzynia manualna), ale prawo jazdy nie jest wymagane.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1100 euro netto za miesiąc plus dodatek świąteczny (ok 200 euro), składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora; do dyspozycji opiekunki jest również Internet.
Wymagania:
    komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych, niepalaca,
Kontakt:

    biuro@medcare24.pl, tel: 519-649-047. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej www.medcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies