Oferta Pracy - Poszukiwana opiekunka dla małżeństwa od 11.12-Niemcy!!!

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Poszukiwana opiekunka dla małżeństwa od 11.12-Niemcy!!!

Miejsce pracy:
Eschwege
Firma:
Professional Care 24
Termin:
11.12.2016

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:
    Nr oferty: 431/2015 Miejsce pracy: 34269 Eschwege Firma: Professional Care 24 sp. z o.o. Termin: od 11 grudnia Za wyjazd na tę ofertę przewidziano dodatkowy bonus świąteczny – do 400 euro netto! Podopieczny: 74 l. (160 cm, 60 kg, kat. I). Pan Lothar cierpi na słabości związane z podeszłym wiekiem, chorobę Parkinsona oraz ma sporadyczne problemy ze snem. Pan jest komunikatywny i bardzo pomocny. Podopieczna:65 l.(158 cm, 90 kg, kat. II). Pani Giesela choruje na cukrzycę, oraz neuropatię. Pacjentka porusza się głównie na wózku inwalidzkim. Wymaga całkowitej pomocy w: transferze (wózek/łóżko). Podopieczna jest osobą przyjazną i kontaktową. Państwo mieszkają na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Podopieczni uczęszczają na terapie: gimnastyka, drenaż limfatyczny. Do dyspozycji dostępny jest balkonik, kule, krzesło prysznicowe, wózek inwalidzki, winda przy schodach, podnośnik, łóżko pielęgnacyjne oraz krzesło toaletowe. Do obowiązków opiekunki należeć będzie także prowadzenie gospodarstwa domowego. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój z własną łazienką, TV, telefon.
Oferujemy:
    Atrakcyjną premię świąteczną do 400 euro netto! Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4055 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Wymagania:
    Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Prawo jazdy. Brak nałogów.
Kontakt:

    Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 512 897 991, 512 897 967 lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies